KONST / Litografier / Färglitografi 14114020
nr 1411 4020
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. "Blå Morgon", Signerad, numrerad 104/150. Bladets mått: 60x43 cm, yttermått inklusive ram: 72x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:54:18